O nas

      Zakład Ogrodniczy Muszyński to rodzinne gospodarstwo obecne na rynku od 1992r. Przez 30 lat pracy zyskaliśmy grono lojalnych Klientów, którzy docenili nasze produkty za ich wysoką jakość. W pierwszych latach naszej działalności prowadziliśmy uprawy pomidorów, roślin rabatowych, gerber, by w 1998 roku rozpocząć produkcję róż.

      Od ponad 20 lat specjalizujemy się wyłącznie w uprawie szklarniowej królowej kwiatów. Produkcję prowadzimy przez cały rok w doświetlanych szklarniach o powierzchni 1 ha. Choć jesteśmy firmą z tradycjami to podążamy za nowoczesną technologią. Dzięki zautomatyzowaniu produkcji możemy wpływać na warunki klimatyczne, w jakich prowadzimy uprawy, uzyskując pożądaną trwałość i jakość produktów. W trosce o środowisko naturalne stosujemy ochronę biologiczną, co pozwoliło na zminimalizowanie stosowania oprysków środkami chemicznymi. Co roku poszerzamy naszą ofertę o nowe odmiany, podążając za współczesnymi trendami.

      Na przestrzeni 20 lat staliśmy się wiodącym producentem róż, a nasza marka rozpoznawana jest nie tylko na lokalnym rynku, ale również na giełdach kwiatowych w Tychach, Łodzi, Krakowie i Częstochowie. Stamtąd trafiają do kwiaciarni w całej południowej Polsce, a także Czech i Słowacji. Od 2021r. otwieramy się na indywidualnych Klientów dokładając wszelkich starań, aby oferowane przez nas róże sprawiły Państwu radość.

1000+

Zadowolonych klientów

30+

Uprawianych gatunków roślin

10000

m2 powierzchni upraw